הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בריטניה אוסרת על השימוש ב- Valproate במהלך ההיריון
29.4.18

ה- Medicines and Healthcare products Regulatory Agency (MHRA) של בריטניה אסרה על השימוש בתרופה האנטי-אפילפטיתvalproate  בקרב נשים בגיל הפוריות אלא אם הן משתתפות בתוכנית למניעת היריון.

 

הסוכנות הודיעה כי תינוקות הנחשפים לתרופה בעודם ברחם מציגים סיכוי גבוה ב- 40% לחוות הפרעות התפתחותיות וסיכוי של 10% לסבול ממומים מולדים.

 

התוכנית למניעת היריון מדגישה את חשיבות השימוש באמצעי מניעה ומספקת מפגשים רפואיים במסגרתם ניתן לדון בסיכונים הכרוכים בנטילת התרופה. התוכנית אף דורשת מהנשים לחתום מדי שנה על מסמך המאשר כי הן מודעות לסיכונים.

 

ארה"ב אוסרת על השימוש ב- valproate למניעת מיגרנות במהלך ההיריון. מומלץ כי נשים הרות ישתמשו בתרופה לטיפול באפילפסיה רק במקרים בהם תרופות אחרות לא היו יעילות, כך על פי ה- FDA.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007