הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בניתוחים משמעותיים, תוצאות טובות יותר למנתחים מבוגרים
29.4.18

מנתחים מבוגרים מציגים יתרון קל אך מדיד, בהשוואה למנתחים צעירים, בנוגע לסיכויי התמותה לאחר ניתוחים משמעותיים. אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- BMJ.

 

החוקרים בדקו את תוצאותיהם של כ- 900,000 ניתוחים גדולים שנערכו בין השנים 2011-2014. הם מצאו מגמת ירידה קלה אך מובהקת בשיעורי התמותה ככול שעלה גיל המנתח. לדוגמא, הסיכוי המתוקנן לתמותה לאחר ניתוחים שבוצעו על ידי מנתחים מתחת לגיל 40 היה 6.6%, בהשוואה ל- 6.3% לאחר ניתוחים שבוצעו על ידי מנתחים מגיל 60 ומעלה.

 

לא נצפו הבדלים כאשר מגדר המנתח נלקח בחשבון.

 

מנתחות בגילאים 50-59 הדגימו את שיעורי התמותה הנמוכים ביותר לאחר ניתוחים.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007