הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Celcoxib מקבלת זיכוי חלקי מה- FDA
29.4.18

הקלה מסוימת בחששות כי Celcoxib מסוכנת יותר לבריאות הקרדיווסקולארית בהשוואה למשככי כאבים אחרים – כגון naproxen  ו- ibuprofen  - כך על פי דיווח חדש. עלון התרופה מזהיר כיום מפני סיכון מוגבר לאירועים קרדיווסקולאריים משמעותיים.

 

פאנל המייעץ ל- FDA הצביע 15 מול 5 (נמנע אחד) כי בהתבסס על ממצאי המחקר PRECISION  שנערך בשנת 2016, celecoxib אינה מסוכנת יותר מ- naproxen  או ibuprofen. ההצבעה נערכה במסגרת הועידה המשותפת של ה- Arthritis Advisory Committee וה- Drug Safety and Risk Management Advisory Committee.

 

ה- FDA עוקב לרוב אחר המלצות הפאנל המייעץ, אך הוא אינו מחויב לעשות כן.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007