הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA בוחן מחדש תרופה לטיפול במחלת הפרקינסון בעקבות אירועי בטיחות
29.4.18

ה- FDA בוחן מחדש את בטיחותה של התרופה לטיפול בפרקינסון - pimavanserin (Nuplazid), זאת על רקע דיווחים על היארעות תופעות לוואי ומקרי מוות לאחר השימוש בה. התרופה - selective serotonin 5-HT2A inverse agonist – אושרה בשנת 2016 לטיפול בהזיות ודמדום הקשורים למחלת הפרקינסון.

 

במהלך שימוע שנערך בשבוע שעבר, נציב ה- FDA, Scott Gottlieb, נתבקש לענות מדוע התרופה מוסיפה להיות משווקת, אף על פי שבמהלך שנת 2017 התקבלו דיווחים על 600 מקרי מוות הקשורים לשימוש בה. Gottlieb ענה כי צפויה בדיקה מעמיקה של הנושא.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007