הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

גליה מאור ודן זיסקינד עוזבים את דירקטוריון טבע: "שנה קשה לטבע מכל הבחינות"
26.4.18

טבע הגישה היום (ד') בבורסה טופס הצבעה לבעלי מניותיה לקראת האסיפה השנתית שתתקיים ביוני. בין היתר טבע מדווחת על חילופי חברי דירקטוריון, כאשר שלושה חברים יעזבו - גליה מאור, דן זיסקינד וגבריאל סולצברגר, וחברה חדשה תועמד למינוי - פרופסור רונית סצ’י-פאינרו, ראש המעבדה לחקר סרטן וננו-רפואה באוניברסיטת תל-אביב. כמו כן, שני חברי דירקטוריון יעמדו לבחירה מחודשת לאחר שלוש שנים - רוזמרי קריין וג׳רלד ליברמן.

 

הגשת טופסי ההצבעה הוא נוהל שנתי שבמסגרתו מתבקשים בעלי המניות להצביע על כמה הצעות. השנה מרבית הסעיפים פורמליים וכבר מוכרים. כמו כן, הצבעה זו של בעלי המניות תהווה הבעת עמדה ואינה מחייבת, והכל על פי דרישות החוק האמריקאי.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת דרור רייך

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007