הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות חדשות לטיפול ב- MS מדגישות את הצורך בטיפול מוקדם
26.4.18

על החולים המאובחנים עם multiple sclerosis להתחיל לקבל טיפול בתרופות המשנות את מהלך המחלה מוקדם ככול האפשר לאחר האבחנה, כך עולה מהנחיות חדשות שפורסמו על ידי ה- American Academy of Neurology.

 

הקווים המנחים, שפורסמו בכתב העת Neurology, כוללים 30 המלצות בנוגע לתחילת טיפול, החלפת טיפול תרופתי והפסקת הטיפול בתרופות המשנות את מהלך המחלה. בעת תחילת הטיפול, מומלץ כי הרופאים יסבירו לחולים כי התרופות אינן מיועדות לשיפור התסמינים הנלווים למחלה, אלא להגבלת ההישנות/התקפים חוזרים.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007