הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לבלב מלאכותי יעיל לטיפול בחולי סוכרת מסוג 1
24.4.18

מטה-אנליזה חדשה שפורסמה ב- BMJ מצאה כי השימוש בלבלב המלאכותי הביא לפרקי זמן ארוכים יותר של איזון סוכרתי.

 

החוקרים ניתחו כ- 40 מחקרים אקראיים שהשוו טיפול בלבלב מלאכותי וטיפולים אחרים באינסולין בקרב 1000 ילדים, מתבגרים ומבוגרים החולים בסוכרת סוג 1.

 

המטופלים בלבלב המלאכותי נמצאו 140 דקות נוספות מדי יום (10%) במצב של איזון סוכרתי, זאת בהשוואה לחולים בקבוצות הביקורת ובעיקר הודות להשפעות הלבלב המלאכותי במהלך הלילה. החולים בקבוצת המחקר אף נמצאו פרקי זמן קצרים יותר במצבי היפוגליקמיה או היפרגליקמיה.

 

החוקרים ציינו כי מרבית המחקרים הציגו סיכון גבוה להטיות.

 

"מערכות סגורות עשויות לשפר את השליטה הסוכרתית במהלך הלילה ואת נטל הטיפול העצמי במהלך היום, על ידי הפחתת הצורך התכוף בקבלת החלטות ותקנון מינוני האינסולין. אף על פי כן, עדיין לא ידוע אם המערכות הללו מפחיתות בטווח הארוך את שיעור הסיבוכים הקשורים למחלת הסוכרת".

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007