הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדידות אמבולטוריות של לחץ הדם במהלך 24 שעות עשויות לנבא סיכון לתמותה
24.4.18

מדידות אמבולטוריות של לחץ הדם במהלך 24 שעות עשויות לנבא את הסיכון לתמותה באופן מדויק יותר בהשוואה למדידות המבוצעות במרפאה, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

במסגרת המחקר הספרדי נבדקו מדידות לחץ הדם של כ- 60,000 מטופלים. לאורך חציון מעקב של 4.7 שנים, 6% מהמטופלים מתו. לאחר תקנון למדידות לחץ הדם שבוצעו במרפאה ומשתנים אחרים, נמצא קשר בין עליות בלחץ הדם הנמדד במהלך 24 שעות ובין הסיכון לתמותה (יחס סיכון, 1.58, עבור כל עלייה של סטיית תקן אחת), זאת בהשוואה ללחצי דם תקינים.

 

נמצא קשר חזק פחות בין עליות בלחץ הדם הנמדד במרפאה והסיכון לתמותה, יחס סיכון, 1.02,

לאחר התקנון למדידות האמבולטוריות.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007