הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC מפרסם את המלצותיו בנוגע לחיסון חדש נגד צהבת B
24.4.18

ה- Advisory Committee on Immunization Practices של ה- CDC פרסמה את המלצותיה לשימוש ב- Heplisav-B (HepB-CpG), חיסון חדש המגן מפני זיהומים בצהבת B. החיסון מורכב משתי מנות ניתנות בהפרש של חודש.

 

החיסון מומלץ למבוגרים המצויים בסיכון להדבקה. כולל אנשים המקיימים יחסי מין לא מוגנים, כלואים, חולי HIV, משתמשים בסמים או אנשים החיים עם אדם נגוע.

 

החיסון החדש הינו אחד מתוך חמישה חיסונים חדשים נגד HBV שאישרה הסוכנות.

 

מחקרים אקראיים מצאו רמות מגנות של נוגדנים לאנטיגן פני השטח של הנגיף בקרב 90-100% מהמחוסנים ב- Heplisav-B, בהשוואה ל- 71%-90% מהמחוסנים בחיסון אחר - Engerix-B.

 

בטיחות החיסון לא נבדקה בקרב נשים הרות, כך שהוועדה ממליצה כי הללו יקבלו חיסון אחר נגד צהבת B.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007