הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

היעדר שליטה על היארעות פרכוסים נפוץ בקרב מבוגרים אמריקאים
24.4.18

פחות ממחצית מהמבוגרים האמריקאים החולים באפילפסיה נהנים משליטה על התקפי הפרכוסים מהם הם סובלים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- MMWR.

 

חוקרי ה- CDC ניתחו מידע הנוגע ל- 68,000 מבוגרים שהשלימו את ה- National Health Interview Survey שנערך בין השנים 2013-2015. 1% בלבד דיווחו אל אפילפסיה פעילה, מהללו שני-שליש ביקרו אצל מומחה לנוירולוגיה או אפילפסיה במהלך השנה החולפת. סה"כ, 90% קיבלו טיפול תרופתי לאפילפסיה, אך רק 44% מהללו ציינו כי ההתקפים שלהם תחת שליטה. שיעורי השליטה על התקפי המחלה היו נמוכים במיוחד בקרב מבוגרים בגילאים 35-54 (37%), כמו גם בקרב בעלי הכנסה נמוכה, מובטלים, גרושים, פרודים או אלמנים.

 

החוקרים קראו לטיפול מתאים ומתן תמיכה למבוגרים חולי אפילפסיה, "על מנת לקדם את השליטה על מצב המחלה, הבריאות והמעמד החברתי, ולהפחית את העלויות למערכת הבריאות."

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007