הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע לא תוכל לשווק גרסה גנרית לתרופה של זיסאפל
17.4.18

שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב צילה צפת, הוציאה בימים האחרונים צו מניעה האוסר על חברת טבע(6,344.00.19%הוסף לתיק האישי)להשיק גרסה גנרית של תרופת הסיקרדין (Circadin), המטפלת בהפרעות שינה, עד לתום ההליכים בתביעה שהוגשה נגדה בעניין.

 

בנובמבר האחרון הגישה חברת נעורים פרמצבטיות, שבשליטת פרופ' נאוה זיסאפל ויהודה זיסאפל, ממייסדי קבוצת רד, תביעה נגד טבע סביב תרופת הסיקרדין. היתרון הגדול של התרופה הוא שאינה ממכרת.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת זוהר שחר לוי ודרור רייך

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007