הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אפילו צריכת אלכוהול מתונה עשויה לקצר את תוחלת החיים בשנים
17.4.18

שתייה מתונה אינה מועילה לבריאות, כך מצא מחקר חדש שמצא כי כל כוס משקה נוספת בשבוע מקצרת את תוחלת החיים בחודשים וייתכן שאף בשנים.

 

במסגרת המחקר נבדקו דפוסי צריכת האלכוהול בקרב כ- 600,000 נבדקים מ- 19 מדינות ברחבי העולם. אף אחד מהנבדקים לא סבל ממחלה קרדיווסקולארית בתחילת המחקר, ובוצע תקנון לגיל, מין והיסטוריה של סוכרת ועישון.

 

במהלך תקופת המעקב אירעו 40,310 מקרי מוות ו- 30,018 מקרי תחלואה קרדיווסקולארית. החוקרים מצאו למעשה כי לא קיימת רמת שתייה המועילה לבריאות. סף השתייה "הבטוח" היה שבע משקאות סטנדרטיים בשבוע (100 גרם של אלכוהול), וכל צריכה הגבוהה מכך הגבירה את הסיכון למוות מוקדם.

 

החוקרים מצאו כי אנשים שצרכו 7-14 משקאות בשבוע, הציגו תוחלת חיים קצרה בשישה חודשים, אנשים שצרכו 14-25 משקאות בשבוע הציגו תוחלת חיים קצרה ב- 1-2 שנים ואנשים שצרכו מעל ל- 25 משקאות בשבוע הציגו תוחלת חיים קצרה ב- 4-5 שנים.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007