הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדידה עצמאית של לחץ הדם מסייעת לטיפול ביתר לחץ דם
15.4.18

במסגרת מחקר חדש שנערך בבריטניה חולקו באופן אקראי 1182 מטופלים עם יתר לחץ דם בלתי נשלט (≥140/90 mm Hg למרות טיפול ב- 3 תרופות להורדת לחץ הדם) לקבלת הטיפול הסטנדרטי (מדידות ל"ד במרפאה) או לניטור עצמי של לחץ הדם (פעמיים ביום במשך שבוע מדי חודש בצירוף ההנחיה לפנות לרופא במידה ולחץ הדם הנמדד גבוה מאוד או נמוך מאוד), או ל- telemonitoring (פעמיים ביום למשך שבוע, כאשר התוצאות נשלחות בהודעת טקסט, בצירוף ההנחיה לפנות לרופא במידה ולחץ הדם הנמדד גבוה מאוד או נמוך מאוד).

 

לאחר 12 חודשים, נמצאה ירידה משמעותית יותר בלחצי הדם הסיסטוליים בקרב שתי הקבוצות האחרונות, בהשוואה לקבוצה הראשונה. לחץ הדם הדיאסטולי נותר דומה בקרב שלושת הקבוצות. נראה כי ההבדלים בלחצי הדם הסיסטוליים נבעו בעיקרם משיעור גבוה משמעותית של תרופות שנרשמו לקבוצות המחקר בהשוואה לקבוצת הביקורת.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007