הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוכנה חדשה נעזרת בבינה מלאכותית על מנת לאבחן Diabetic Retinopathy
15.4.18

ה- FDA מאשר את שיווקה של תוכנה חדשה המכונה IDx-DR, התוכנה מתבססת על בינה מלאכותית על מנת לאבחן diabetic retinopathy.

 

ראשית על הקלינאי לצלם תמונות דיגיטליות של העין באמצעות מצלמת הרטינה Topcon NW400, לאחר מכן יש להעלות את התמונות לשרת ענן באמצעות ה- IDx-DR. אלגוריתם של בינה מלאכותית מסייע לתוכנה לקבוע האם מאובחנת diabetic retinopathy ברמה בינונית ומעלה. באם מאובחנת המחלה, החולה יופנה לרופא המומחה לעיניים לביצוע בדיקות נוספות ולקביעת הטיפול המתאים.

 

מה- FDA נמסר כי המערכת עשויה לסייע לרופאים שאינם מיומנים בטיפול בעיניים היות והללו לא יצטרכו לפענח את הצילומים בעצמם.

 

מחקר שכלל 900 חולי סוכרת מצא כי התוכנה זיהתה בדיוק של 87% חולים עם diabetic retinopathy בינונית ומעלה וב- 90% אנשים ללא המחלה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007