הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

4,500 שקל ו"הגידול מושמד": תוסף התזונה שמשווק כמרפא סרטן - בלי כל ביסוס
12.4.18

"סיכוי אמיתי להצלת חיים", "תוצאות טובות יותר מטיפולים כימיים" ו"כל הגידול מושמד" — אלה רק חלק מהסופרלטיבים שכל חולה סרטן משתוקק לשמוע, ומופיעים באתר האינטרנט של ואלור הומני (Valor Humani), תוסף תזונה המכיל חומרים טבעיים כדוגמת חבלבל השדה, פטריית ריישי, בוסווליה וכורכום, ומשווק לציבור הרחב בישראל כמעין תרופת פלא לסוגי סרטן שונים.

 

בירור קצר מעלה כי העלות של "תרופת הפלא" הזאת היא לא פחות מ-4,500 שקל ל-80 יום. סוגי הסרטן שמוזכרים באתר כרלוונטיים הם רבים, לרבות הסוגים האלימים ביותר: סרטן הלבלב, גליובלסטומה (GBM) — סרטן מוח אגרסיבי ביותר, מיאלומה נפוצה גרורתית, סרטן הריאה, סרטן שד גרורתי וסרטן המעי הגס.

 

על פי תקנות בריאות הציבור (מזון), חל איסור לייחס סגולות של ריפוי למצרך או תוסף מזון, וכן אסור להצהיר כי צריכתו של המוצר עשויה לרפא או למנוע מחלה. אלא שבאתר האינטרנט המעוצב של תוסף התזונה ואלור הומני, ההבטחות לטיפול בסרטן נכתבות בביטחון מלא.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>מאת רוני לינדר-גנץ, טלי חרותי-סובר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
13/03/19, 12:56
אברהם
הוכח כמועיל
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007