הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם מדבקה תוכל להחליף את בדיקות הדם המבוצעות על ידי חולי הסוכרת?
12.4.18

דקירת האצבעות לניטור רמות הגלוקוז עשויה בקרוב להפוך נחלת העבר הודות לפיתוחה של מדבקה מלעורית המודדת את רמות הגלוקוז מדי 10-15 דקות.

 

המדבקה מורכבת חיישנים זעירים הנעזרים בזרמים חשמליים על מנת למדוד את רמות הגלוקוז בנוזלים המופרשים מתאי זקיקי השערה.

 

המדבקה אוספת את הגלוקוז למאגרים זעירים ומודדת את רמותיו מדי 10-15 דקות והחוקרים מקווים כי בעתיד היא תוכל אף לשדר את המדידות לטלפון או לשעון החכם ולהתריע על הצורך בנטילת תרופות.

 

המדבקה אינה חודרת את העור ויכולתה למדוד את רמות הגלוקוז בשטח כה קטן על זקיקי השערה הופכת אותה למכשיר מדידה מדויק מאוד, ולכן אין צורך באישור הקריאה באמצעות בדיקת דם.

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007