הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פעילות גופנית מפחיתה את הסיכון הקרדיווסקולארי בקרב אנשים עם סיכון גנטי גבוה
10.4.18

היתרונות לבריאות הלב הנלווים לפעילות גופנית נצפים גם בקרב אנשים עם סיכון גנטי גבוה ללקות באירועים קרדיווסקולאריים, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Circulation.

 

במסגרת המחקר האורכי שנערך בבריטניה, עקבו החוקרים אחר כ- 500,000 מבוגרים למשך חציון של שש שנים. בתחילת המחקר נבדק כוח האחיזה ומולאו שאלונים בנוגע לביצוע פעילות גופנית. תת קבוצה של נבדקים אף השתמשה בצמידים של חיישני תאוצה ותיעדה את הכושר הלבבי-נשימתי במבחנים של מכשירי ריצה.

 

לאורך תקופת המעקב אירעו מעל ל- 20,000 אירועים קרדיווסקולאריים. מבין הנבדקים עם סיכון גנטי גבוה בהתבסס על בדיקות הגנום, נמצא כי כושר לבבי-נשימתי גבוה הפחית ב- 49% את הסיכון ל- coronary heart disease (CHD) וב- 60% ל- atrial fibrillation (AF). בדומה, נמצא קשר בין כוח אחיזה גבוה ובין הפחתה בסיכון של 31% ו- 39%, בהתאמה.

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007