הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השימוש בקנביס סינתטי עשוי לגרום לדימומים חמורים
5.4.18

מעל ל- 30 אנשים מאילינוי, ארה"ב, חוו דימומים חמורים לאחר שהשתמשו בקנבואידים סינתטיים, הידועים גם בשםSpice  או K2, מאז ה- 7 למרץ, כך מדווחת מחלקת הבריאות של אילינוי.

 

המטופלים דיווחו על דימומים מהעיניים, האף והאוזניים כמו גם על חניכיים מדממות, שיעול דמי, דם בשתן ודימום ווסתי כבד מהצפוי, כך מדווח גם ה- Chicago Tribune.

 

אלו המקרים הראשונים הכוללים דימומים חמורים שנצפו בקרב המשתמשים בקנבואידים סינתטיים. בעבר דווחו תופעות לוואי כגון פגיעה בכליות, שבץ מוחי והופעת פסיכוזות.

 

קנבואידים סינתטיים הם חלק מקבוצת חומרים המכונים new psychoactive substances (NPS). חומרים אלו הפכו זמינים לאחרונה בשוק והם מיועדים להפיק השפעה דומה לסמים אסורים.

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007