הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קומפיוג'ן חתמה הסכם רישיון בלעדי עם MedImmune לפיתוח תרופות לסרטן
3.4.18

חברת קומפיוג'ן (1,548 -4.39%, שעוסקת בפיתוח כלי תוכנה לגילוי ופיתוח של תרופות אימונותרפיות -  כאלו הרותמות את מערכת החיסון של החולה לתהליך הריפוי - למלחמה במחלת הסרטן, חתמה על הסכם בלעדי עם מדאימיון (MedImmune)  - חברה בת של ענקית הפארמה אסטרה-זנקה, המתמחה בפיתוח תרופות ביולוגיות. על פי ההסכם, קומפיוג'ן - שמנוהלת על ידי ענת כהן-דייג - העניקה למדאימיון רישיון בלעדי להשתמש באחת מתוכניות המחקר שלה לפיתוח נוגדנים בי-ספציפיים ומולטי-ספציפיים לאימונו-אונקולוגיה.

 

נוגדנים הם רכיב ממערכת החיסון הנקשר ספציפית לחלבון מטרה באמצעות 2 זרועות זהות. נוגדן בי-ספציפי הוא נוגדן שהונדס גנטית, כך שכל אחת מזרועותיו נקשרת לחלבון  מטרה שונה, ואילו נוגדן מולטי-ספציפי הוא נוגדן שהונדס גנטית כך שיוכל להיקשר ל-3 חלבוני מטרה שונים או יותר בו-זמנית. יצירת נוגדנים בי-ספציפיים או מולטי-ספציפיים מאפשרת שימוש בתרופה אחת הפעולת במספר מנגנונים שונים כדי להיאבק במחלה מסויימת.

 

לכתבה בדה מרקר >>מאת יורם גביזון 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007