הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קיבה מלאה משפרת את סיכויי הטיפול בסרטן הערמונית
3.4.18

החולים בסרטן הערמונית יוכלו בקרוב להפחית את מינון התרופות אותן הם נוטלים ולהימנע מהיארעות תופעות לוואי, בפשטות באמצעות נטילת התרופות יחד עם האוכל, במקום על קיבה ריקה.

 

אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Journal of Clinical Oncology, אשר אף ציין כי נקיטת גישה זו עשויה להפחית את ההוצאות על טיפולי הסרטן היקרים ב- 75%.

 

התרופה Abiraterone acetate (Zytiga) אושרה בשנת 2011 לטיפול בסרטן ערמונית עם גרורות, החוקרים מצאו כי נטילת התרופה Zytiga יחד עם ארוחה בת כ- 300 קלוריות, משפרת את ספיגת התרופה פי 4-5 בהשוואה לנטילתה על קיבה ריקה – כפי שממליצות ההנחיות כיום.

 


לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007