הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אנטי-פסיכוטיים לא טיפוסיים בטוחים יותר מ- Haloperidol לטיפול בהזיות לאחר אוטם שריר הלב
3.4.18

תרופות אנטי-פסיכוטיות לא טיפוסיות בטוחות יותר מתרופות אנטי-פסיכוטיות טיפוסיות (Haloperidol) לטיפול בהזיות לאחר אוטם שריר הלב בקרב מבוגרים מאושפזים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- BMJ.

 

החוקרים ניתחו מסד נתונים לאומי והשוו כמעט 1700 חולי אוטם שריר הלב שטופלו ב- haloperidol  פומי עקב הזיות, עם 1700 מבוגרים שטופלו ב- atypical antipsychotics (olanzapine, quetiapine, או risperidone). לא נכללו במחקר חולים לאחר ניתוח מעקפים.

 

כ- 7.8% מטופלים ב- haloperidol  מתו בתוך שבוע מתחילת הטיפול, זאת בהשוואה ל- 5.5% מהמטופלים ב- atypical antipsychotic. לאחר תקנון למשתנים מרובים, הסיכוי לתמותה היה גבוה בכ- 50% בקרב המטופלים ב- haloperidol. הסיכון הגבוה ביותר נצפה במהלך 4 ימי הטיפול הראשונים.

 


לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007