הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

יועצים ל- FDA ממליצים לאשר תרופה לא אופיאטית לגמילה מאופיאטים
3.4.18

הוועדה המייעצת ל- FDA הצביעה 11 מול 1 בעד אישור התרופה lofexidine (Lucemyra)  לטיפול בסימפטומים הקשורים לגמילה מאופיאטים.

 

באם ה- FDA יאשר את ההמלצות, lofexidine תהיה התרופה הלא-אופיאטית הראשונה שתאושר עבור האינדיקציה הנ"ל. הטבליות לשימוש פומי הינן selective alpha 2-adrenergic receptor agonist המעכבות שחרור של norepinephrine.

 

הוועדה המייעצת מבססת את המלצותיה על שני מחקרים אקראיים, כפולי סמיות, מסוג מקרה ביקורת (פלסבו) ומספר מחקרים תומכים שבחנו את היעילות והבטיחות של Lucemyra.

 

ה- FDA צפוי לפרסם את החלטתו במהלך הרבעון השני של שנת 2018.

 


לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007