הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חוקרים טוענים כי גילו איבר חדש בגוף האדם
3.4.18

חוקרים גילו את נוכחותו של חלל מלא נוזל ברקמה האנושית, חלל אשר לדבריהם מהווה למעשה איבר חדש בגוף האדם, כך על פי מחקר חדש שפורסם ב- Scientific Reports.

 

המבנה המצוי תחת הרירית מורכב מחלל מלא נוזל הנתמך בסיבי קולגן עבים. בעבר, חשבו החוקרים כי החללים הללו מלאים בקולגן צפוף. המבנים נמצאו באזור כיס המרה, הדרמיס, עץ הסמפונות, רקמת השריר-שלד ורקמת השומן, כמו גם באזורים נוספים בגוף. האתרים הטרום-לימפטיים עשויים למלא תפקיד בספיגת זעזועים והתפתחות גידולים סרטניים.

 

החוקרים ציינו כי הם ממליצים לבצע בדיקה חדשה ומעמיקה של האנטומיה המקרוסקופית והמיקרוסקופית של הרקמה האנושית.

 


לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007