הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

איגוד רופאי השיניים האמריקאי קורא להגביל את משך המרשמים לאופיאטים
3.4.18

מדיניות חדשה שפורסמה על ידי ה- American Dental Association (ADA) מדגישה כי מרשמים לאופיאטים הניתנים על ידי רופאי שיניים צריכים להירשם למשך שבוע לכול היותר.

 

הקבוצה אף קוראת להטמעת מערך הדרכה מחייב לרופאי השיניים שיעסוק במתן מרשמים לאופיאטים, כמו גם לתוכניות ניטור שיעקבו אחר השימוש בתרופות, הכול על מנת למנוע שימוש לרעה באופיאטים.

 

ה- ADA מצטט ניתוחים עדכניים של סקירות ספרות שפורסמו ב- Journal of the American Dental Association, שמצאו כי 400 מ"ג שלibuprofen  פלוס 1000 מ"ג שלacetaminophen  היו יעילים יותר מכל משטר טיפול אופיאטי להקלה על כאבי שיניים. יתר על כן, טיפול באופיאטים גרם לשיעור גבוה יותר של תופעות לא רצויות.

 

המדיניות החדשה של ה- ADA תואמת לקווים מהנחים שפרסם ה- CDC המדגישים כי טיפול של שלושה ימים או אף פחות מכך מספיק לטיפול בכאבים חריפים, וכי טיפול של שבעה ימים נדרש לעיתים נדירות בלבד.

 


לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007