הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור ההשמנה עדיין בעליה בקרב מבוגרים אמריקאים אך מגיע ליציבות בקרב צעירים
27.3.18

שיעור ההימצאות הכללי של ההשמנה בקרב מבוגרים מארה"ב גדל מ- 34% ל- 40% בין השנים 2007-2008 ו- 2015-2016, כך מפרסם כתב העת JAMA.

 

לאחר ניתוח המידע העולה מה- National Health and Nutrition Examination Survey (NHANES) החוקרים אף מצאו כי שיעור המצאות ההשמנה עלה באופן מובהק בקרב נשים (אך לא גברים) ומבוגרים בגילאים 40-59 שנים ו- 60 שנים ומעלה (אך לא בקרב הגילאים 20-39). שיעור ההמצאות של השמנה חמורה גדל אף הוא, מ- 6% ל- 8%, כאשר העלייה הייתה מובהקת בקרב שני המינים ובקרב הגילאים 20-39 ו- 40-59.

 

מנגד, בקרב צעירים בגילאים 2-19 שנים, נצפה שיעור השמנה יציב – 16.8% בתקופה המוקדמת ו- 18.5% בתקופה המאוחרת.

 

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007