הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מיליארד שקל יושקעו בתוכנית לאומית חדשה לבריאות דיגיטלית
27.3.18

הממשלה צפויה לאשר הבוקר (א') תוכנית לאומית חדשה לבריאות דיגיטלית בהיקף של כמיליארד שקל ל-5 השנים הקרובות. במסגרת התוכנית, שגובשה על ידי צוות בין משרדי, תעודד הממשלה ותתקצב שיתופי פעולה בין מערכת הבריאות לבין מאות חברות סטארט-אפ מקומיות העוסקות בתחום הבריאות הדיגיטלית.

 

החברות יעמידו פתרונות טכנולוגיים מתקדמים למערכת הבריאות, כשבמוקד – הענקת נגישות לחברות למאגרי Big Data רפואיים של קופות החולים. לחברות יתאפשר לנתח את המידע אודות מצבם הרפואי של המבוטחים בקופות על מנת שיוכלו לחזות מצב רפואי, להמליץ על טיפולים בתחום הרפואה המונעת ובנוסף – ירכיבו פרופיל אישי ומקיף על כל מבוטח בהתאם למאפייניו הרפואיים.


לכתבה בכלכליסט >>מאת ספי קרופסקי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007