הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקות הדם שלנו הם אוצרות הטבע החדשים של המדינה
25.3.18

 

הפרויקט השאפתני החדש של הממשלה נשמע מבטיח ביותר: ניצול המשאבים הכי גדולים שלה — ההון האנושי ומאגרי המידע האדירים שבידי קופות החולים — לצורך מטרה מבורכת, שהיא קידום הרפואה, החדשנות, הצמיחה, היצוא ומתן דחיפה לתעשיית הביוטק המקומית. נשמע כמו מקרה שבו כולם מרוויחים — הציבור, מערכת הבריאות והתעשייה.

 

אלא שהפרויקט יושב על תפר רגיש ביותר בין שני ערכים חשובים: קידום הרפואה מול הזכות לפרטיות ולסודיות רפואית. לא נגזים אם נאמר שכל טעות קטנה בביצוע עלולה לעכב ולפגוע קשות בסיכוי לממש את המטרות הגדולות. לפי הכללים שהממשלה עצמה קבעה, הפרויקט כולו תלוי בהסכמה של הציבור — אם בצורה אקטיבית של חתימה על הסכמה לאיסוף נתונים רפואיים ממטופל, ואם באמצעות זכות סירוב לשימוש בנתונים רפואיים שכבר קיימים במאגרים.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007