הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

צמצום השימוש בטבק בקרב צעירים, תפקידו של הטעם במוצרי טבק
25.3.18

 

ה- FDA בוחן את היתרונות והחסרונות של השימוש בתוספי טעם במוצרי טבק, זאת כחלק ממאמצה של הסוכנות לצמצם את השימוש וההתמכרות לניקוטין בארה"ב.

 

באופן ספציפי, הסוכנות בודקת את תרומתם המדאיגה של תוספי טעם לתחילת השימוש של בני נוער במוצרי טבק, כמו גם תועלתם עבור מבוגרים המעוניינים להחליף התמכרות לסיגריות בשימוש במוצרים מזיקים פחות. בנוסף עולה השאלה האם תוספי טעם מסוימים עשויים להזיק לבריאות.

 

ה- FDA מבקש בשלב זה הערות טרם יחליט על הרגולציה עבור מוצרי טבק בטעמים, הערות ניתן לשלוח לסוכנות במהלך 90 הימים הקרובים.

 

  

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007