הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF ממליץ לייעץ לבעלי עור בהיר בנוגע לחשיפה לקרינת UV
25.3.18

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force ממליץ כעת על מתן ייעוץ לצעירים בגילאים 6 חודשים עד 24 שנים – או הוריהם – בנוגע להגבלת החשיפה לקרינה אולטרא סגולה, על מנת להפחית את הסיכון לסרטן העור.

בעבר, המליצה הקבוצה על מתן ייעוץ לקבוצת הגיל 10-24 שנים בלבד.

 

ה- USPSTF מצא ראיות מדעיות המעידות על התועלת שבמתן ייעוץ להגנה מפני השמש, כמו גם ראיות באיכות בינונית כי ייעוץ שכזה משנה את הרגלי החשיפה בקרב ילדים, מתבגרים ומבוגרים צעירים בעלי עור בהיר. כמו כן נמצאו ראיות באיכות מספקת כי ייעוץ התנהגותי משפר במעט את הרגלי החשיפה לשמש בקרב מבוגרים מעל לגיל 24. לא נמצאו ראיות המעידות כי הדרכה לבדיקה עצמית של העור מונעת סרטן עור.

 

  

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007