הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מעדכן את מספר מקרי הלימפומה הקשורים לשתלים בשדיים
25.3.18

 

ה- FDA קיבל 414 דיווחים על מקרים של anaplastic large-cell lymphoma הקשורים לשתלים בשדיים, כך על פי המספרים העדכניים שפורסמו על ידי הסוכנות ומכסים את כלל הדיווחים שהתקבלו עד ספטמבר 2017.

 

מבין 272 המקרים שכללו מידע על פני שטח השתלים, כמעט 90% היו בעלי טקסטורה. יתר על כן, 57% כללו שתלי סיליקון, בעוד שהשאר היו קשורים לשתלי סליין. מחצית מהמקרים אירעו בתוך 7-8 השנים שלאחר השתלת התותבים.

 

מה- FDA נמסר כי על צוותי הטיפול להיות מודעים לסיכון להיארעות anaplastic large-cell lymphoma בקרב מטופלות המציגות היארעות מאוחרת של הצטברות נוזלים סביב השתל – הסימפטום הטיפוסי ביותר בקרב המטופלות עד כה.

 

הסרה פרופילקטית של השתל אינה מומלצת עבור מטופלות ללא סימנים או סימפטומים.

 

  

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007