הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מאמין בדיסקאונט - רמי לוי רוכש מעל למחצית מרשת גוד פארם
22.3.18

רמי לוי לא נשאר מאחור, ומסתער גם הוא על עולם הפארם: שלושה חודשים אחרי שהרשות להגבלים עסקיים אישרה לשופרסל לרכוש את ניו פארם, גם רמי לוי מציב דריסת רגל ראשונה בתחום הפארם. חברת רמי לוי צפויה לרכוש 50.01% מגוד פארם, בעסקה שתהפוך את לוי בעל השליטה ברשת הפארם הקטנה אך הצומחת בתמורה לסכום של כ-16 מיליון שקל. השלמת העסקה כפופה לאישור הרשות להגבלים עסקיים.

 

בתמורה למניות הנרכשות תשלם רמי לוי, במועד השלמת העסקה, סך כולל של כ-16 מיליון שקל מתוכם כ-7 מיליון שקל שישולם לבעלי המניות הקיימים בתמורה למניות שימכרו על ידם לחברה וכ-9 שישולם לגוד פארם בתמורה למניות שיוקצו לה. בכוונת החברה לממן את רכישת המניות ממקורותיה העצמיים.

 

גוד פארם הוקמה באוגוסט 2016 על ידי אדם פרידלר ואוהד סנדלר אשר ישארו מנכ"לים משותפים ברשת ויחזיקו ב-49.99%, והיא מפעילה כיום 9 סניפים, כאשר הסניף העשירי צפוי להיפתח בחולון בעוד כחודש. מחזור המכירות של הרשת מוערך בכ-60 מיליון שקל. ברשת גוד פארם נמכרים מוצרי טואלטיקה, קוסמטיקה ומוצרים פארא רפואיים, אופטיקה ומוצרים לתינוקות. גודלו הממוצע של סניף ברשת הינו כ-150 מ"ר. בעקבות שיתוף הפעולה תהיה פתיחה מואצת של סניפים, והיעד הוא לפתוח כ-40 סניפים בתוך כשנה וחצי.


לכתבה בגלובס >>מאת שני מוזס

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007