הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עזרים חיצוניים אורתופדיים אינם יעילים יותר מטיפולים שמרניים להקלה על כאבים בעקב
22.3.18

עזרים חיצוניים אורתופדיים אינם יעילים יותר מטיפולים שמרניים עבור דורבן בעקב, אלו מסקנותיה של meta-analysis שפורסמה ב- British Journal of Sports Medicine.

 

החוקרים ניתחו את תוצאותיהם של 20 מחקרים שהשוו כאב והחלמה לאחר טיפול בעזרים אורתופדיים חיצוניים וטיפולים לא כירורגיים אחרים כגון פעילות גופנית ותרופות נוגדות דלקת. העזרים כללו הן עזרים מותאמים אישית והן עזרים מוכנים מראש, כמו גם עזרי "דמה" (הדומים במראה לעזרים אמיתיים אך לא מספקים תמיכה כלל).

 

אף אחד מהעזרים לא היה יעיל יותר מהאחרים וכמו כן אף סוג של עזרים לא היה יעיל יותר מהאחרים.

 

החוקרים הבחינו כי לכאבים בעקב לרוב מהלך קליני חיובי וסיכמו כי יש לשקול היטב מתן עזרים אורתופדיים חיצוניים למטופלים הללו ולהתחשב ברצון המטופל ובהיענות שלו לשימוש בהם.

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007