הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האישורים לתרופות גנריות סיניות בארה"ב זינקו ב־72%
22.3.18

חברות הפארמה הסיניות מגדילות אחיזה בשוק התרופות הגנריות בארה"ב, זאת לאחר שמספר האישורים לתרופות הללו כמעט והכפיל את עצמו בשנה שעברה לעומת 2016.

 

ב־2017, יצרניות תרופות מסין קיבלו את אישור ה־FDA ל־38 תרופות גנריות, גרסאות זולות יותר לתרופות מקור שתוקף הפטנטים שלהן פג. זאת לעומת 22 אישורים שנה קודם לכן. החודש, ג'יאנגסו הנגרוי מדיסין, חברת הפארמה הגדולה בסין עם שווי שוק של 35 מיליארד דולר, היתה האחרונה לקבל אישור לגרסה הגנרית שלה לתרופה ליקיצה מהרדמה.

 

מספר האישורים קטן יחסית לזה שקיבלה הודו, היצואנית הגדולה בעולם של תרופות גנריות עם מכירות בהיקף 16.4 מיליארד דולר מחוץ להודו ב־2016. בשנה שעברה קיבלו 300 תרופות גנריות הודיות אישור של ה־FDA מתוך 763 אישורים. עם זאת, תרופה גנרית סינית קיבלה לראשונה אישור אמריקאי ב־2007, עשור אחרי הודו.לכתבה בכלכליסט >>מאת טום הנקוק וואנג שקייאו, פייננשל טיימס

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007