הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סוף המחדל: ועדת הכספים אישרה פה אחד את המס על אייקוס
13.3.18

 

ועדת הכספים אישרה פה אחד צו המעלה את מס הקנייה של סיגריית אייקוס של פיליפ מוריס. בכך באה לסיומה סאגה של יותר משנה, שבמהלכה נמכרה הסיגריה בפטור מלא ממס - גם חודשים ארוכים לאחר שהוגדרה על ידי משרד הבריאות כמוצר טבק לכל דבר.

 

בישיבה נשמעה עמדת הגורמים המקצועיים ברשות המסים ובמשרד הבריאות, שהדגישו כי ענקית הטבק פיליפ מוריס לא הצליחה להוכיח כי המוצר מופחת סיכון, כפי שביקשה לטעון, וכי לפיכך ההתייחסות לאייקוס היא כאל סיגריה רגילה שיש להטיל עליה מס גבוה במטרה למנוע תמריץ לשימוש בה. לפני כמה שבועות קבע פאנל מומחים של ה-FDA כי החברה לא הצליחה להוכיח הפחתת נזק ביחס לסיגריות רגילות, ולכן לא תוכל לשווק את מוצריה תחת ההצהרה הזו.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007