הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"שחיקה מובילה לבדיקות מיותרות, טעויות רפואיות ונזק כלכלי כבד למערכת"
13.3.18

 

כולם מדברים על העומס הכבד שמוטל על כתפיהם של הרופאים והאחיות בישראל — אבל עד כה איש לא בדק בצורה מסודרת את ההשלכות של המצב הזה על תפקוד הצוותים הרפואיים ורמת השחיקה שלהם.

 

בתחילת השבוע הפיץ משרד הבריאות סקר ענק וראשון מסוגו בנושא שחיקה, בקרב 150 אלף עובדי מערכת הבריאות. הסקר יימשך עד אחרי חג הפסח והוא מקיף את כלל המערכת: מעובדי הניקיון ועד מנהלי המחלקות, בבתי החולים, במרפאות קופות החולים ובמשרד הבריאות עצמו. הסקר מופץ בחמש שפות שונות, ונשלח ישירות לעובדים דרך הטלפונים הסלולריים והדואר האלקטרוני שלהם.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007