הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

היטאצ'י תרכוש טכנולוגיה של אקסלתא לגידול תאי גזע
13.3.18

 

חברת הטכנולוגיה היפנית היטאצ'י ( 820.3 +1.37% )הודיעה שחתמה על הסכם לרכישת ידע וטכנולוגיה מחברת אקסלתא (Accellta) הישראלית. אקסלתא, שהוקמה ב-2012, מפתחת מצעים ייחודיים לגידול תאי גזע ב"כמויות גדולות, במחיר סביר ובאיכות טובה", על פי ההודעה המשותפת של החברות.

 

לפי הודעת החברות, היכולת של אקסלתא לתעש את תהליך ייצור תאי הגזע מאפשרת להשתמש בהם גם בתחומים הדורשים תאים במחירים נמוכים יחסית, כמו בדיקת תרופות והדפסת תלת ממד של תאים לצורך ייצור מוצרי צריכה עם רכיבים ביולוגיים (להבדיל מאיברים להשתלה, הדורשים תאים במחירים גבוהים). עד היום השקיעו בחברה קרן אמית מקבוצת אלפרד מאן ז"ל וקרן הוריזון של לי קה שינג, בסכום כולל של 4 מיליון דולר. מנכ"לית החברה היא ד"ר מיכל עמית.לכתבה בגלובס >>מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007