הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אקזיט ענק: קוג'נטיקס של קרן אקסלמד נמכרה ב-240 מ' ד'
13.3.18

 

הצלחה לקרן אקסלמד הישראלית שבשליטת ד"ר אורי גייגר וארקין החזקות: חברת קוג'נטיקס שבה מחזיקה הקרן 26.7%, תימכר ב-242 מיליון דולר לחברת האורולוגיה הקנדית Laborie. מחיר מניית קוג'נטיקס בעסקה הוא 3.85 דולר, זאת לעומת מחיר של 1.2 דולר כשקרן אקסלמד הודיעה על רכישת חלקה בחברה בסוף 2016. הדבר משקף לאקסלמד רווח של 220% על ההשקעה תוך כשנה וחצי. קוג'נטיקס נסחרת היום לפי שווי של 205 מיליון דולר ובמחיר מניה של 3.37 דולר, כך שמחיר הרכישה מהווה פרמיה של כ-14% על מחיר המניה בשוק.לכתבה בגלובס >>מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007