הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברה ישראלית הופכת חיידקים טובים לעמידים יותר במעי
13.3.18

 

חברה ישראלית חדשה יחסית בתחום המיקרוביום, Mybiotics (מייביוטיקס), חתמה על הסכם עם חברת פרינג, שרכשה את הזכות להשתמש בטכנולוגיה של מייביוטיקס - MyCrobe, שהופכת חיידקים טובים לעמידים יותר במעי. פרינג תפתח את המוצר של מייביוטיקס לתחום בריאות האישה. לשתי החברות כבר יש הסכם פיתוח משותף של מוצר התומך בלוקים במחלות עיכול.

 

מייביוטיקס הוקמה ב-2014, כמה ימים לפני תחילת מבצע צוק איתן, על ידי דוד דבוש, לשעבר שותף בחברה שפיתחה ציוד הצלה במהלך אסונות וכן מנהל מוצר בחברת הביוטק פרוקוגניה; ד"ר דוד ברעם, חוקר במכון ויצמן ומייסד חברת הביוטק Smartzyme ועומרי קורן, לשעבר מיקרוביולוג בכיר בחברת אופלון (שפיתחה אריזות מוצר דוחות חיידקים) ולאחר מכן חוקר באוניברסיטת קורנל והיום מרצה בכיר בבר אילן.לכתבה בגלובס >>מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007