הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כך יציל ה–CBD הישראלי את ה–NFL מה–CTE
13.3.18

 

בשבוע שעבר התקיים ה־NFL Combine, אירוע המבחנים הפיזיולוגיים־קוגניטיביים־אישיותיים של המועמדים לדראפט של ליגת הפוטבול של ארה"ב. מלבד ספרינטים ל־40 יארד, קפיצות לגובה מקסימלי, הרמת משקולות, ראיונות עבודה ומבדקים טכניים, המשתתפים עושים גם בדיקות סמים – שבליגה, במשך הרבה מאוד שנים, התייחסו אליהן גם כ"מבחן אינטליגנציה לא רשמי". כלומר, אתה צריך להיות אידיוט אמיתי כדי להיכשל במבחן הסמים הספציפי הזה.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת אוריאל דסקל

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007