הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול אנדו-וסקולארי לשבץ איסכמי, יעיל גם בעולם האמיתי
13.3.18

 

טיפול אנדו-וסקולארי מדגים בעולם האמיתי בטיחות ויעילות לטיפול בשבץ איסכמי חריף, באופן הדומה לזה שהודגם במסגרת המחקרים הקליניים, אלו תוצאותיו של מחקר תצפית שפורסם ב- BMJ.

 

במסגרת המחקר ההולנדי נערך מעקב אחר כמעט 1500 מבוגרים שעברו טיפול אנדו-וסקולארי בתוך 6.5 שעות מהופעת הסימפטומים של שבץ איסכמי חריף שנגרם על ידי חסימת כלי דם תוך גולגולתי פרוקסימאלי במחזור הדם הקדמי. החלמתם הושוותה עם זו של חולים שחולקו אקראית לקבלת טיפול אנדו-וסקולארי או טיפול סטנדרטי כחלק ממחקר קליני.

 

החולים שטופלו בעולם האמיתי הציגו יחס סיכויים גבוה יותר לתפקד לאחר 90 ימים בהשוואה לחולים שטופלו במסגרת המחקר הקליני (יחס סיכויים, 1.3) או קבוצת הביקורת (יחס סיכויים, 1.9). אף על פי כן, שיעורי התמותה בתוך 90 ימים היו גבוהים יותר בקרב המטופלים בעולם האמיתי (29%), בהשוואה למטופלים במסגרת המחקרית (21%) וקבוצת הביקורת (22%).

 

 

  

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007