הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את בדיקות הסקר הראשונות לאיתור תרומות דם מזוהמות ב- Babesia
13.3.18

 

ה- FDA אישר שתי בדיקות סקר לתרומות דם ופלסמה המיועדות לאיתור זיהום ב- Babesia microti. הטפיל המועבר על ידי עקיצת קרצייה עשוי להיות מועבר באינפוזיה של דם או מרכיבי דם מתורם נגוע.

 

ה- Imugen Babesia microti Arrayed Fluorescent Immunoassay מסוגלת לאתר נוגדנים ל- B. microti בדגימות פלסמה, בעוד שה- Imugen Babesia microti Nucleic Acid Test מסוגלת לזהות את הדנ"א של הטפיל בדגימות דם שלם.

 

כ- 1000 עד 2000 מקרים של babesiosis מדווחים בארה"ב מדי שנה, כך על פי נתונים שפרסם ה- FDA.

מרבית הנדבקים בטפיל לא ידגימו סימפטומים ולא יאובחנו לעולם. חלק מהאנשים יפתחו סימפטומים דמויי שפעת, כגון חום, כאבי ראש וכאבים בגוף, אך ה-CDC מזהיר כי עבור אנשים עם מערכת חיסון מוחלשת, הזיהום עשוי להיות קטלני.

 

  

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007