הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נשים הסובלות מסכיזופרניה מציגות סיכון מוגבר ללקות בסרטן השד
13.3.18

 

נשים הסובלות מסכיזופרניה עשויות להציג סיכון מוגבר ללקות בסרטן השד, אלו תוצאותיה של meta-analysis חדשה שפורסמה בכתב העת JAMA Psychiatry.

 

החוקרים ניתחו 11 מחקרי קוהורט רטרוספקטיביים שהשוו את ההיארעות של סרטן השד בקרב נשים סכיזופרניות ונשים מכלל האוכלוסייה. מעל ל- 125,000 נשים נכללו במחקרים השונים.

 

סה"כ, נמצא כי נשים סכיזופרניות הציגו סיכון גבוה ב- 31% ללקות בסרטן השד.

החוקרים הדגישו את ההטרוגניות הבין מחקרית אך למרות זאת סיכמו כי נשים הסובלות מסכיזופרניה זקוקות לאסטרטגיות מניעה וטיפול בסרטן השד.

 

  

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007