הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

CDC: עדיין קיים צורך לבדוק מטיילים סימפטומאטיים לזיקה
13.3.18

 

כ- 5200 מקרים אפשריים או מאושרים של noncongenital Zika אירעו בארה"ב בשנת 2016, כך עולה מדיווח שפורסם ב- MMWR.

 

מרבית המקרים הללו (95%) אירעו בקרב מטיילים למדינות נגועות בנגיף. כ- 4% נחשדו כמקרים מקומיים, כתוצאה מעקיצת יתוש – כולם בפלורידה וטקסס, וה- 1% הנותרים אירעו הודות להדבקה בדרכים אחרות, כולל במגע מיני.

החוקרים ציינו כי סביר ומקרים שאירעו בקרב מטיילים יוסיפו להתרחש, אך בתדירות נמוכה יותר, וכי הדבקה מקומית במקרים ספוראדיים או מקבצים עדיין אפשרית.

 

הם הדגישו: "חשוב כי צוותי הרפואה בארה"ב ימשיכו לבדוק מטופלים המציגים סימפטומים, החיים או שטיילו באזורים נגועים בנגיף הזיקה, או שקיימו יחסי מין לא מוגנים עם בן זוג שחי או טייל באזורים כאלו. כל הנשים ההרות ובני זוגן צריכים לנקוט באמצעים למניעת זיהום בנגיף הזיקה במהלך ההיריון."

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007