הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חשיבות האחיות במערכת הבריאות
11.3.18

 

הדיון הציבורי נגד שילובן של אחיות מומחיות והרחבת סמכויותיהן במתן טיפול התעורר משיקולים לא עניינים כמו אגו וחשש לשכר הרופא, שהטילו דופי וגררו אמירות  שלא היו צריכות להיאמר כלפי אחיות.  

 

ההיפך הוא הנכון: בישראל, כמו במקומות מתקדמים בעולם, הוספת כוח אדם איכותי של אחיות מומחיות בקהילה והרחבת תחומי האחריות שלהן התגלה כצורך הכרחי ובעל תרומה משמעותית לחיזוק צוותי הרפואה, לשיפור איכות הטיפול, הנגישות שלו והזמינות שלו.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת זאב וורמברנד

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007