הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סטארט-אפ תל אביבי של משפחת זיסאפל מגייס 9.5 מיליון דולר
8.3.18

 

חברת ווקטוריוס מדיקל (Vectorious Medical), שמפתחת טיפול באי ספיקת לב, הודיעה על גיוס של 9.5 מיליון דולר.

את הגיוס הובילה הקרנות Broadview Ventures מבוסטון, שהינה קרן להשקעות אימפקט (השקעות למטרות רווח בעלות השפעה חברתית מיטיבה), המתמקדת בתחום מחלות הלב וכלי הדם. גוף נוסף שהוביל את הגיוס הוא קרן GOEC שהוקמה על ידי קבוצת אנשי עסקים ורופאים סינית. הקרן הוקמה לטובת השקעות סיניות-ישראליות וכבר השקיעה בחברות כמו אינסייטק, CNoga, קיימרה וסייט דיאגנוסטיקס.

 

בנוסף השתתפו בסבב המשקיעים הקיימים בחברה: זוהר גילון, יהודה זיסאפל, פרופ' נאווה זיסאפל, זהר זיסאפל, ארי רבד ומשקיעים פרטיים נוספים.

  


לכתבה בגלובס >>מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007