הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Hello Heart גייסה 9 מיליון דולר לטובת אפליקציה בריאותית
8.3.18

 

הסטארט-אפ הישראלי Hello Heart שמושבו בפאלו אלטו, קליפורניה ובתל-אביב, הודיע על גיוס של 9 מיליון דולר בהובלת קרן BlueRun, מן המשקיעים הראשונים בפייפאל ובווייז. בסבב השתתפו גם הקרנות Resolute Ventures, Maven Ventures ו- WTI.

 

על פי נתוני קראנצ'בייס גייסה החברה 700 אלף 1.5 באוקטובר 2014, ו-1.5 מיליון דולר נוספים במרץ 2015.


החברה מתכננת להשתמש בכסף שגוייס לצורך הרחבת פעילות המכירות בארה"ב. במקביל הודיעה החברה כי היא "עומדת להיכנס לוורטיקלים נוספים בתחום הבריאות כמו סוכרת, וליישם טכנולוגיות בינה מלאכותית לשם שיפור התוצאות הקליניות".

  


לכתבה בגלובס >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007