הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מריוס נכט ולי קא שינג השקיעו 30 מיליון דולר ב-Medial EarlySign
8.3.18

 

חברת מדיאל ארליסיין (Medial EarlySign) גייסה 30 מיליון מקרן aMoon של מריוס נכט והורייזן ונצ'רס של לי קא שינג. הגיוס מעלה את סך ההון שהושקע בחברה ל-50 מיליון דולר. הורייזן הובילה סבב השקעה בחברה ב-2013, במסגרתו גויס סכום של 20 מיליון דולר.

 

מדיאל הוקמה ב-2009 בידי ניר קלקשטיין (מייסדי פינאל) והיא ממוקמת בכפר מלל. החברה פיתחה אלגוריתם שמאפשר לזהות את סוגי סרטן נפוצים - סרטן המעי, הלבלב, השד והכבד - באמצעות בדיקת דם פשוטה. מדיאל ארליסיין היא חלק מקבוצת מדיאל, שעוסקת בתחום הרפואה ומתמקדת במכשור ובעזרים לחולים ואנשים עם מוגבלויות.  


 

לכתבה בכלכליסט >>מאת מאיר אורבך

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007