הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שביתת אזהרה במכבי פארם: הוועד סוגר את הפעילות בסניפי הרשת ליום אחד
8.3.18

 

עובדי רשת בתי המרקחת "מכבי פארם" מקיימים היום (ה') שביתת אזהרה בגין המו"מ התקוע עם ההנהלה על שיפור תנאי העסקתם. השביתה, בת יום אחד, צפויה לפגוע בעיקר במעל ל-2 מיליון מבוטחי מכבי המקבלים שירותים ברשת בתי המרקחת. לטענת הוועד, ישבתו כ-760 עובדים ב-101 סניפי הרשת הפרוסים ברחבי הארץ. עם זאת, במכבי מציינים כי מדובר בשביתה חלקית.

 

יחד עם זאת, למרות השביתה מבוטחי מכבי יכולים לקבל שירותים בשאר בתי המרקחת עמם הקופה נמצאת בהסדר.

 

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת ספי קרופסקי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007