הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנכ"ל כללית: "בתי חולים ממשלתיים מציעים לרופאי הכללית עוד 40 אלף שקל - וגונבים אותם"
8.3.18

 

"סוף סוף הנתונים האמיתיים יוצאים לאור היום, וזה הזמן לדבר על הנושא של חטיפות רופאים", כך אמר היום (ד') מנכ"ל הכללית נועז בר ניר ל-TheMarker. את הדברים אמר בר ניר בתגובה לפרסום דו"ח שיאני השכר ל-2016, שכולל בראשונה את השכר המלא של רופאי בתי החולים הממשלתיים ורופאי הדסה. לדבריו, "יש תהליך מטורף של חטיפת רופאים בין גורמים שונים, בעיקר בתי חולים ממשלתיים שעכשיו רואים גם מה היכולת שלהם לשלם. יש כאן תהליך של השחתה של הסקטור הציבורי".

 

העובדה שרופאים הם העובדים שמשתכרים הכי הרבה במגזר הציבורי אינה חדשה וחוזרת על עצמה מדי שנה. כך, גם השנה, מבין 200 בעלי השכר הגבוה בישראל במגזר הציבורי - יש 198 רופאים. ואולם, השנה חל מהפך, כאשר משרד האוצר פירסם בראשונה את הנתונים המלאים של השתכרות הרופאים. הנתונים חושפים כי התמונה שהצטיירה במשך שנים רבות כאילו שיאני השכר הם רק הרופאים בכללית היתה מעוותת: למעשה, שיאני השכר הגדולים ביותר מגיעים בכלל מהדסה, וגם בתי החולים הממשלתיים "נותנים פייט" רציני לכללית.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007