הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- ACP מציב יעדים הדוקים פחות לשליטה על רמת הגלוקוז בקרב חולי סוכרת סוג 2
8.3.18

 

ה- American College of Physicians ממליץ כעת כי רוב החולים בסוכרת סוג 2 יכוונו להשגת רמות hemoglobin A1c של 7%-8%. רמות הדוקות פחות מאלו שהומלצו על ידי הקבוצה בשנת 2007, אשר הציבו כמטרה רמות נמוכות מ- 7%.

 

בעדכון הקווים המנחים שפורסם ב- Annals of Internal Medicine, מצטט ה- ACP ראיות מדעיות כי מטרה טיפולית של 7% ומטה במקום 8% ומטה אינה קשורה עם הפחתה בסיכון לתמותה או אירועים קרדיווסקולאריים לאורך 5-10 שנים – אך עשויה להיות קשורה ל"נזקים משמעותיים," כגון היפוגליקמיה.

 

גישה אגרסיבית יותר עשויה להתאים לחולים צעירים עם מיעוט מחלות רקע.

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007